fundacja ZB

Fundacja ZB

14 kwietnia 2015

Fundację „Załoga Bulldoga” powołałyśmy do życia w 2014 roku. Założyłyśmy ją we cztery: Ewa, Jola, Magda i Paulina. Kochamy wszystkie zwierzęta, ale to bulldogi i mopsy są wyjątkowo bliskie naszym sercom.

Fundacja jest jak statek – bez załogi nie popłynie. Wolontariusze niczym marynarze pełnią określone funkcje i mają różne zadania. Praca każdego marynarza jest tak samo ważna, bez względu na to czym się zajmuje.
Na naszym pokładzie panuje atmosfera równości i przyjaźni. Nazywamy się Załoga Bulldoga, bo jesteśmy zgranym zespołem. Lubimy się i szanujemy. Działamy jako drużyna, a naszym celem jest pomoc bulldogom w potrzebie.
Kochamy wszystkie zwierzęta, ale bulldogi i mopsy są wyjątkowo bliskie naszym sercom. To dzięki nim się poznaliśmy! Połączyła nas nie tylko wspólna pasja, ale również przyjaźń.
Ramię w ramię, przemierzamy niebezpieczne wody, by walczyć z piratami czyli pseudo-hodowcami. Psy, które udaje nam się od nich zabrać są przez nas diagnozowane, leczone i socjalizowane. Nieoceniona jest tu rola domów tymczasowych. Stanowią one bezpieczną przystań dla naszych podopiecznych zanim trafią do swojego portu.
Cieszy nas każde uratowane bulldozie życie. Pomagamy każdemu potrzebującemu psu, temu oddanemu z domu jak i temu uratowanemu. Jednak naszym głównym celem i wielkim marzeniem jest likwidacja pseudo-hodowli. Pirackie okręty chcemy wysyłać na samo dno, a ich kapitanom wymierzać sprawiedliwość.
Wychodzimy z założenia, że w jedności siła, dlatego zapraszamy do współpracy Was oraz chętne organizacje. Jesteśmy przekonani, że działając wspólnie wiele możemy osiągnąć. Na naszym statku każdy jest mile widziany, niezależnie od tego czy chce adoptować psiaka, zostać domem tymczasowym, pomóc w transporcie czy po prostu jest sympatykiem rasy. Im nas więcej tym lepiej.
Zapraszamy na pokład!

No Comments

Leave a Reply