Strona Główna

Ahoj!

31 marca 2015

Witamy czytelników naszego bloga! Jest nam niezmiernie miło powitać Was na naszym pokładzie. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Krótko o nas: Jesteśmy FUNdacją ratującą bulldogi francuskie, angielskie, mopsy, gryfoniki i inne płaskie mordki (choć zdarzają się również wyjątki, gdzie na nasz pokład trafiają psiaki, z zupełnie innej bajki).

Fundacja powstała z inicjatywy czterech osób – Ewy, Joli, Pauliny i Magdy. Teraz jest już nas więcej. Załoga składa się z wielu osób, zaangażowanych w ratowanie psów. Mamy wolontariuszy, domy tymczasowe, wspaniałych użytkowników forum, wszyscy razem jesteśmy Załogą Bulldoga. Każdy z nas ciężko choruje na bulldogomanię* Cóż, nic na to, nie poradzimy, jedyną terapią jest wierne zaangażowanie i absolutne poddanie tym plaskatym stworzeniom. Ktoś kiedyś powiedział, że „bulldog to nie pies, to coś więcej”. Wszyscy jesteśmy podobnego zdania. Dlatego staramy się „zaszczepić bakcyla” innym osobom i bardzo serdecznie witamy kolejnych „chorych”, razem kontynuując rejs ku lepszemu światu.

Jesteśmy oddani psiakom i wszelkim inicjatywom mającym na celu walkę z psią bezdomnością oraz z zarabianiem na ich cierpieniu. Ratujemy psy, diagnozujemy, leczymy i szukamy domów. Walczymy z osobami zarabiającymi na nielegalnej sprzedaży zwierząt, uświadamiamy ludzi w jaki sposób bezpiecznie kupić psa. Robimy wszystko by bulwom żyło się lepiej. Przede wszystkim promujemy adopcję!

Naszym celem, a zarazem marzeniem jest świat bez cierpienia zwierząt!

 W przyszłości znajdziecie tu artykuły o różnej treści, mamy zamiar poruszać ciekawe tematy oraz głębiej „zanurzyć się” w „bulldogomanię”*

Chcesz do nas dołączyć? Śledzić na bieżąco nasze losy?
Koniecznie zarejestruj się na forum forum.zalogabulldoga.org
Tymczasem zapraszamy do komentowania, dodania tego bloga do zakładki „ulubione” i odwiedzania nas często, bo mamy dla Was wiele niespodzianek!

* (choroba bardzo zaraźliwa, dotykająca prawie każdego, kto napotkał na swojej drodze bulldoga; zwykle jest to choroba nieuleczalna, objawiająca się usilną chęcią posiadania bulwy pod swoim dachem).

 

my4

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply